Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu

Prime Consulting Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie i komisjonowanie artykułów

  • Poruszanie się małym wózkiem elektrycznym

  • Zbieranie zamówień

  • Inne drobne czynności magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość liczebników w języku niemieckim (od 0 do 100)

  • Sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Punktualność

  • Ukończone 18 lat

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B lub samochód

Pracodawca oferuje

  • Zarobki ok. 2200-2400 € brutto miesięcznie

  • Stawka podstawowa 13 € / h (w porach nocnych 16,25 € / h)

  • Weekendy oraz święta 26 € / h

  • Premia powitalna 250 € netto

  • 160 € dodatku za pełnienie funkcji kierowcy

  • Zakwaterowanie i dojazd do pracy

  • Obuwie klasy S1 niskie

  • Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) możliwe nadgodziny

  • Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotny

  • Możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach zatrudnienia

  • 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta

  • Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy