Oferta pracy

Pracownik magazynu – obsługa wysyłek sklepu internetowego

Perfumeria LUNGAO firmie

Perfumeria LUNGA

Rajmunda Rembielińskiego 8

Płock

Perfumeria LUNGA, działająca w sektorze e-commerce w branży Beauty, poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Obsługa zamówień i przygotowywanie wysyłek,
  • Generowanie dokumentów sprzedażowych i wysyłkowych,
  • Pakowanie produktów,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Weryfikacja i dbanie o prawidłowość stanów magazynowych,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz magazynie,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Wdrażanie działań w obszarze magazynu ukierunkowanych na rozwój firmy,

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 2 lata,
  • Praktyczna znajomość obsługi systemów sprzedażowo-magazynowych,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Biegła obsługa komputera i innych urządzeń biurowych,
  • Poczucie estetyki wizualnej,
  • Posiadanie zdolności manualnych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Skrupulatność, sumienność i pracowitość,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na nowe doświadczenia i chęć nauki,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole i przyjazną atmosferę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy