Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu odzieży (k/m)

Concept Plus Sp. z o.o.

  • Lingen (Dolna Saksonia), Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu odzieży (k/m) – Niemcy – praca do 22.12.2021 i Święta w domu!

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie markowej odzieży i gadżetów

  • Komisjonowanie przy pomocy skanera

  • Ogólne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany, także w soboty i niedziele

  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wytrzymałość fizyczna i sumienność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Własny samochód

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie w okresie przedświątecznym

  • Wynagrodzenie w wysokości 11,30 € brutto/h + 25% dodatku za pracę w nocy, nadgodziny, soboty po godz. 14.00 oraz + 50 % za pracę w niedzielę

  • Komfortowe zakwaterowanie

  • Wsparcie polskiego koordynatora

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)

Przewiń do profilu firmy

Zarób dodatkowe pieniądze tuż przed Świętami i spędź Wigilię z rodziną!