Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TADEUSZ GAŁĄZKAO firmie

4 500–5 500
brutto / mies.
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00, Sporadyczne nadgodziny po 15
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE TADEUSZ GAŁĄZKA

Stalowa 3

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób chętnych do pracy fizycznej na stanowisku pracownik magazynu.

Osoby o tym stanowisku będzie wykonywała zadania z zakresu:

- sortowanie odpadów elektroniki/złomu

- obsługa wózka widłowego

- obsługa maszyn do demontażu

Mile widziane będą uprawnienia do spawania.

Nasze wymagania

  • Rzetelnego podejścia do pracy
  • Prawo jazdy kat.B
  • Operator wózka widłowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie o oparciu o Umowę Zlecenie
  • Praca na cały etat
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Możliwość rozwoju nowych umiejętności

O nas

Nasza firma zajmuje się skupem, sortowaniem i przetwarzaniem surowców wtórnych takich jak: złom stalowy, żeliwny, metali kolorowych, elektroniczny, akumulatory, przewody i kable elektryczne itp.

Pracownik magazynu, Stalowa 3, Olsztyn