Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu - Operator wózka

GRUPA AZOTY ZAKŁADY CHEMICZNE "POLICE" SPÓŁKA AKCYJNA

  • Kuźnicka 1, Police
    Police, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Kuźnicka 1

Police

Twój zakres obowiązków

  • obsługa automatycznych linii konfekcjonujących,

  • obsługa urządzeń magazynowych,

  • załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózków jezdniowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowego,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w obowiązki,

  • chęci do nauki oraz przyswajania specjalistycznej wiedzy,

  • mile widziane uprawnienia: II WJO, dźwigi towarowo-osobowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia w firmie, która jest na rynku kilkadziesiąt lat,

  • premie kwartalne,

  • nagrody roczne,

  • bogaty pakiet socjalny obowiązujący w Spółce,

  • ubezpieczenie medyczne,

  • pakiet dentystyczny,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracowniczy program emerytalny, który w całości opłaca pracodawca,

  • wczasy pod gruszą,

  • możliwość uzyskania uprawnień UDT II WJO,

  • pracę w systemie zmianowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. to największy krajowy producent nawozów wieloskładnikowych i jedyny polski producent bieli tytanowej. Spółka wchodzi w skład Grupy Azoty – jednego z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zapoznanie się z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI zamieszczoną w formularzu aplikacyjnym.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.