Oferta pracy

TFP Sp. z o.o.

Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego

TFP Sp. z o.o.O firmie

2024 brutto / godz.

Wolsztyńska 48

Babimost

Twój zakres obowiązków

  • transport produktów i opakowań na terenie zakładu

  • rozładunek i załadunek aut

  • dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi wózka widłowego

  • uprawnienia UDT WJO II

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowania

  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

TFP Sp. z o.o. - jest wiodącym polskim producentem opakowań z tektury falistej oraz litej.

Ponad 25-letnia obecność na rynku i niekwestionowana pozycja w branży, połączona z najwyższymi standardami jakościowymi, znalazły uznanie wśród czołowych koncernów europejskich.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów:

Kórnik - 661 340 592

Babimost - 603 780 176

Maksymalna stawka godzinowa ujęta w ogłoszeniu zawiera premię uznaniową w jej maksymalnej możliwej do uzyskania wartości – 20% stawki.

Ponadto, zgodnie z kodeksem pracy, naliczany jest dodatek za pracę w godzinach nocnych. W przypadku pracy w godzinach nadliczbowych, stawka wynagrodzenia powiększana jest zgodnie z przepisami o 50% lub 100% jej wartości