Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu/Operator Wózka Widłowego

  • Chorzów, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Chorzów
    Nr ref:RWC/03/18

    Opis stanowiska:

    • Obsługa wózków widłowych wysokiego składu lub spalinowych.
    • Załadunek i rozładunek palet.
    • Obsługa skanera/foliarki.
    • Przepakowywanie asortymentu.
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
    • Prace magazynowo-porządkowe.

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna).
    • Dyspozycyjność.
    • Zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Pracę od poniedziałku do piątku.
    • Pracę w systemie zmianowym.

    Dodatkowe informacje:

    • PRACA OD ZARAZ !
    • Kontakt telefoniczny: 735-955-643 lub 882-167-625.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.