Oferta pracy

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
VMG Konstantynow Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Prowadzenie bieżącej ewidencji stanów magazynowych
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych
  • Prace przeładunkowe na magazynie
  • Zapewnienie prawidłowości ustawienia, opakowania i oznakowania palet w magazynie

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (kat. II WJO)
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Posiłki w zakładowej stołówce
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa
  • Pakiet opieki medycznej
  • Kartę sportową

Aplikacje (CV) prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj, z dopiskiem „Magazynier” w temacie wiadomości.

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016 r. poz. 922), a od 25.05.2018 zgodnie z RODO

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy