Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu – Operator Wózka Widłowego

NIBCO Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna

NIBCO Sp. z o.o.

Polskich Kolei Państwowych 6

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki,
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru,
  • Foliowanie i właściwe zabezpieczenie towaru do wysyłki,
  • Inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Chęć i motywacja do pracy.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczny system wynagradzania,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Firma NIBCO to międzynarodowy producent i dostawca instalacji wodnych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i przemyśle.

Pracownik Magazynu – Operator Wózka Widłowego, Polskich Kolei Państwowych 6, Widzew, Łódź