Oferta pracy

Pracownik magazynu - Operator wózków widłowych

LAPP KABELO firmie

LAPP KABEL

Profesjonalna 1

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Firma Lapp Kabel Sp. z o.o. - polski oddział międzynarodowego koncernu - producenta kabli, przewodów i akcesoriów elektrotechnicznych zatrudni Pracowników magazynu/Operatorów wózków widłowych do nowego Centrum Logistycznego.

PRACOWNICY MAGAZYNU/ OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH/ OPERATORZY MASZYN DO PRZEWIJANIA I CIĘCIA KABLI

Zakres obowiązków

  • Kompletowanie towaru
  • Obsługa przewijarek do kabli i przewodów
  • Praca na wózkach widłowych (możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia)

Wymagania

  • Elastyczność i dyspozycyjność (praca na zmiany)
  • Skoncentrowanie na pracy
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

 Promowane umiejętności

  • Doświadczenie w pracy na dużych wózkach widłowych

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa
  • Darmowy parking
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Bony świąteczne
  • Zaplecze sportowe
  • Imprezy integracyjne
  • Firmowy dzień dziecka
  • Kawa, herbata, cytryny, napoje

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

Ochrona danych osobowych
- Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lapp Kabel Sp. z o.o, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
- Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Lapp Kabel Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
- Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
- W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]

Lapp Kabel Sp. z o.o.

ul. Profesjonalna 1
Biskupice Podgórne
55-040 Kobierzyce
www.lapp.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy