Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynu oraz Produkcji

GUSTAV WOLF POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • 47-143 Zimna Wódka, Polska
    Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

GUSTAV WOLF POLSKA Sp. z o.o.

47-143 Zimna Wódka

Zimna Wódka (pow. strzelecki)

Jesteśmy firma rodzina działająca od 131 lat na światowym rynku, green field o zasięgu globalnym. Fabryka w Zimnej Wódce będzie nowoczesną, działającą w metodologii 4.0 fabryka drutu i lin na świecie. W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Planowane max zatrudnienie w całym zakładzie to 30 osób, dlatego szukamy osoby dla której atmosfera jest równie ważna jak zarobki czy inne benefity. Praca na 3 zmiany 5 dni w tygodniu.

Główne zadania:

  • przyjmowanie dostaw i załadunek wyrobu gotowego
  • kontrola stanu magazynowego
  • kontrola jakości wyrobu
  • znajomość procesów technologicznych
  • nadzorowanie stanu technicznego wózka widłowego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • umiejętność rozwiazywania problemów
  • pracowitość, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • chęć rozwoju osobistego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miła atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego (wiedza z zakresu materiałoznawstwa, laboratorium, mechaniki, utrzymania ruchu)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne