Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu/Pakowacz

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

    Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
    Nr ref: KPP/08/23

      Opis stanowiska:

    • Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie z wykazem.
    • Ręczne pakowanie towaru.
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
    • Proste prace manualne.
    • Prace magazynowo - porządkowe.

     Wymagania:

    • Osoba energiczna, odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków.
    • Zaangażowanie oraz zręczność.
    • Dokładność i staranność.
    • Dyspozycyjność.
    • Dobra organizacja pracy.

     Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Pracę w renomowanej firmie.
    • Pracę na pół etatu z możliwością dopełnienia ( umowa o pracę tymczasową ).
    • Pracę w systemie zmianowym.

     Dodatkowe informacje:

    • PRACA OD ZARAZ !
    • Kontakt telefoniczny:  735-955-643 lub 882-167-625.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )