Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

Expeditors Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Parzniew (pow. pruszkowski)
    Parzniew (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń transportu bliskiego
  • Załadunek i rozładunek pojazdów
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • Lokowanie towarów w odpowiednich sekcjach magazynowych
  • Kompletacja sztukowa, kartonowa bądź paletowa
  • Obsługa skanerów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT min. II WJO na wózki widłowe - warunek konieczny, mile widziane I WJO
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Obsługa skanera oraz praca z systemem magazynowym WMS - będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Umiejętność zarządzania czasem, pracy w zespole, pracy pod presją czasu
  • Ścisła współpraca z przełożonym i wspieranie w dążeniu do wyznaczonych celów

Mile widziane

  • Otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Znajomość sektora magazynowego i przepisów magazynowych
  • Pozytywne nastawienie do poszukiwania wyzwań i rozwiązań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę z zawsze terminowym wynagrodzeniem
  • Pracę w nowo otwartym nowoczesnym magazynie
  • Opiekę medyczną
  • Szeroki zakres ubezpieczenia dla Pracownika i małżonka/dzieci na bardzo preferencyjnych warunkach
  • Szereg szkoleń wstępnych oraz rozwój kompetencji w ramach treningów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów z całego świata

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Expeditors Polska Sp. z o.o.

Nowoczesny i prężny globalny operator logistyczny działający w prawie 200 lokalizacjach na 5 kontynentach, w tym w 3 lokalizacjach w Polsce z zespołem blisko 80 pracowników oraz zdobywca nagród i wyróżnień m.in. w rankingu TSL Dziennik Gazeta Prawna 2018 & 2019, Eurologistics 2019 oraz Business.pl

Pracownik magazynu, Parzniew (pow. pruszkowski)