Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

AMBASADOR SP. Z O.O.

5 0007 000 brutto / mies.
  • Raszyńska 13, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00 , 14:00-22:00 , 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Raszyńska 13

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

Do głównych zadań należy:

- przyjmowanie i wydawanie towarów

- konfekcja zamówień do wysyłki

- dbanie o swój obszar pracy

- przestrzeganie procedur jakościowych zgodnie z obowiązującymi zasadami

Nasze wymagania

Oczekujemy:

- zaangażowania realizacji powierzanych zadań

- gotowość do pracy zmianowej – w tym nocnej

- posiadanie książeczki do celów sanitarno epidemiologicznych

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- oraz posiadanie uprawnień UDT do kierowania wózkami widłowymi

To oferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie od 5000 do 7000 zł brutto

- dopłaty z funduszu socjalnego ( wczasy, paczki świąteczne itp.)

- sfinansowanie szkoleń na wózki widłowe

- możliwość awansu zawodowego

- pracę w przyjaznej atmosferze zespołu

Jako firma stawiamy na ludzi, ich profesjonalizm i zaangażowanie.

O nas

Od 28 lat jesteśmy sprawdzonym dostawcą produktów do piekarni, cukierni oraz gastronomii.

Posiadamy oddziały na terenie całej Polski. Firma zatrudnia ponad 120 osób.

Posiadamy Certyfikat Rzetelna Firma, mamy znaczącą pozycję na rynku w branży cukierniczo-piekarniczej,gastronomicznej oraz lodziarskiej.