Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

ERGO INTERNATIONAL sp. z o.o.

  • Piaseczno, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Ergo International Sp. z o.o. z Piaseczna zatrudni pracownika na stanowisku magazyniera

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Utrzymanie porządku w sektorze magazynu
  • Wykonywanie innych czynności magazynowych
  • Mile widziane - obsługa wózka widłowego - uprawnienia UDT

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami/skanerami mobilnymi
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.30
  • Stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne