Oferta pracy

Pracownik magazynu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Pracownik magazynuNumer ref.: LDZ/2020/07/13

Miejsce pracy: Głuchów

Obowiązki:

  • kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem
  • przestrzeganie zaleceń, procedur działania
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pełen etat w systemie 2 zmianowym
  • przyuczenie do pracy-nie wymagamy doświadczenia
  • bezpłatny transport z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Bełchatowa, Sulejowa, Tomaszowa Mazowieckiego
  • dofinansowanie do obiadów

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Ciebie i Twojego zaangażowania

Zainteresowany?/Zainteresowana?
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy