Oferta pracy

Pracownik magazynu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko:
Proste prace magazynowe - dla Pań i PanówNumer ref.: LDZ/2020/08/18

Zadania pracownika:

  • Skanowanie
  • Pakowanie
  • Kontrola jakości
  • Kompletacja zamówień

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • Stawka miesięczna 2900 brutto+ premia w wysokości 20%.
  • Darmowy transport z wielu kierunków
  • Dofinansowanie do posiłków - 190 zł
  • Możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta.
  • Miła atmosferę w pracy.

Zainteresowany/zainteresowana?

Aplikuj na nasze ogłoszenie lub zadzwoń na nr 695060157 i opowiemy Ci o szczegółach!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy