Pracownik Magazynu z możliwością przyuczenia

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:(PM/10/18)

     Opis stanowiska:

    • Układanie opon w koszach.
    • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.
    • Przygotowywanie opon do wysyłki.

     Wymagania:

    • Sprawność fizyczna.
    • Precyzja w działaniu.
    • Chęć do pracy zmianowej.

     Oferujemy:

    • Pracę zmianową.
    • Możliwość nadgodzin.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Pracę na hali i placu.

     Dodatkowe informacje:

    Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.