Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Farmapol Sp. z o.o. O firmie

Farmapol Sp. z o.o.

Święty Wojciech 29

Poznań

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny FARMAPOL sp. z o.o.,
polska firma farmaceutyczna z 70-letnim doświadczeniem w branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowaniem do magazynu towarów przychodzących od dostawców;
  • Rozkładaniem towarów na magazynie;
  • Kontrolą ilościową oraz podstawową kontrolą jakościową towarów;
  • Kompletowaniem zamówień zgodnie ze specyfikacją;
  • Pakowaniem I Wydawaniem towarów;
  • Dbaniem o porządek na magazynie;
  • Drukowaniem etykiet do przesyłek i współpracą z Logistyką i Biurem Obsługi Klienta;
  • Uzupełnieniem materiałów wykorzystywanych w procesie pakowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT);
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Stała płaca zasadnicza;
  • Dodatkowe płatne dni wolne od pracy;
  • Dogodna lokalizacja;
  • Równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym;
  • Stabilność finansowa i dobra reputacja Firmy;
  • Praca w przyjaznym zespole;
  • Pakiet socjalny (np. wczasy pod gruszą);
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej oraz objęcia opieką członków rodziny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferta ważna do : 6.12.2020
 Rozmowy kwalifikacyjne wg kolejności zgłoszeń od początku rekrutacji

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy