Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

FANA SP. Z O.O.

  • Koronkarska 7/11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Koronkarska 7/11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek towarów z obsługą wózka widłowego o napędzie spalinowym,

  • przyjmowanie towaru na stan magazynu wraz z kontrolą jakości,

  • planowanie rozmieszczenia towarów w wyznaczonej strefie magazynowej,

  • kompletowanie towaru do wysyłki, wydawanie towaru na podstawie dokumentu WZ wraz z kontrolą jakości,

  • udział w inwentaryzacji,

  • utrzymanie porządku i czystości w magazynie,

  • przestrzeganie procedur i zasad,

  • wykonywanie poleceń służbowych i innych prac zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych

  • umiejętność operatywnego myślenia;

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

  • dokładność.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Firma FANA Sp. z o.o., to firma z wieloletnią tradycją specjalizująca się w produkcji skrzynek na listy indywidualnych oraz zbiorczych, zamków drzwiowych i okuć budowlanych.

Firma FANA SP. Z O.O. jest częścią francuskiej grupy DECAYEUX.

Wieloletnia praktyka, zdobyta wiedza oraz doświadczenie służb technicznych pozwalają nam oferować produkty o wysokiej jakości i estetyce, które systematycznie modernizujemy oraz wdrażamy nowe rozwiązania konstrukcyjne.

Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się poprzez sieć znanych na rynku marketów budowlanych, hurtowni, sklepów, autoryzowanych punktów dorabiania kluczy, Internet.

Przewiń do profilu firmy