Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

Solar Company S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek towaru,

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • Kompletacja zamówień,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • Dbanie o porządek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy 2-zmianowej,

  • Sumienność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość podstaw obsługi komputera,

  • Prawo jazdy i doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku - będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w perspektywicznej firmie

  • Uposażenie zgodne z pełnioną funkcją

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosfera

  • Możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowę o prace

  • program prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe

Solar to czołowa polska marka, która każdego dnia inspiruje kobiety. Jesteśmy laureatem wielu branżowych wyróżnień m.in. „Doskonałości Mody” magazynu Twój Styl, wyróżnienie magazynu Forbes „Diamenty Forbesa”, wielokrotnie otrzymaliśmy „Laur Klienta”, nagrodę przyznawaną bezpośrednio przez konsumentów. Ciągle się rozwijając, poszukujemy entuzjastycznych osób, by wspólnie z nami zdobywały dalsze doświadczenia i budowały coraz lepszy SOLAR. Praca w Solar, to praca wśród pozytywnie nastawionych ludzi, w otoczeniu modnych i najlepszych jakościowo rzeczy oraz nowoczesnych wnętrz sklepowych.

Przewiń do profilu firmy