Oferta pracy

Pracownik magazynu

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

28 Czerwca 1956 r. 406

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja kompletacji towaru

  • Przyjmowanie dostaw i zwrotów na magazyn

  • Realizacja alokacji towaru (dostaw)

  • Wstępna weryfikacja zwrotów

  • Dbanie o zgodność towarów na magazynach wewnętrznych

  • Dbanie o porządek na magazynie

Nasze wymagania

  • Umiejętność wykonywania rzetelnie powyższych obowiązków

  • Umiejętność współpracowania z innymi

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego WJO II UDT

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku

  • Wolne popołudnia i nocki - praca tylko na jedną zmianę w godz. 7-15

  • Zgrany zespół

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy