Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik magazynu - praca dorywcza

  • Gliwice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego Klienta, firmy z branży artykułów sportowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 27875
    Praca tymczasowa
    Lokalizacja: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • pakowanie odzieży i sprzętu sportowego
    • prace magazynowe

    Oczekiwania:

    • dyspozycyjność do pracy w tygodniu lub w weekendy
    • wysoka motywacja i chęć do pracy
    • chęć zdobycia doświadczenia

    Oferta:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji
    • praca w młodym zespole

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)