Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu - Produkcja

  • Dublin, Irlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ward Personnel Limited

    Nasz klient to wiodący na rynku producent przewodów grzewczych i wentylacyjnych (HVAC) oraz powiązanych z nimi produktów z aluminium i stali.

    Miejsce pracy: Dublin
    Opis stanowiska:
    • Praca w magazynie przy produkcji,
    • Wykonywane zadania będą też związane z pracą na zewnątrz na terenie zakładu,
    • Gwarantowane 40 godzin, stawka: €15.00 godz (pierwszy miesiąc próbny stawka €13.50 godz),
    • Nadgodziny płatne 150% (10-15 nadgodzin tygodniowo przy stawce €22.50)
    • Soboty płatne 150%.
    Wymagania:
    • Wykształcenie blacharskie lub jakiekolwiek doświadczenie w pracy z blacha/metalami
    • Gotowość do natychmiastowego wyjazdu do Irlandii
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana umiejętność spawania, ale nie jest wymagana
    Oferujemy:
    • Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie oraz odbiór z lotniska
    • Asysta we wszystkich sprawach administracyjnych
    • Bezterminową umowę o prace z Irlandzką firmą

    Praca stała, umowa z irlandzką firmą, dla chętnych możliwość stałego zamieszkania w Irlandii.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.