Oferta pracy

Pracownik magazynu

ONTEX PolskaO firmie

ONTEX Polska

Przedsiębiorców 6

Radomsko

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz się rozwijać i poszukujesz firmy o unikalnej kulturze organizacyjnej dołącz do Ontex Polska. Nasza firma kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów.

Zadania na stanowisku:

  • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców
  • Wystawianie dokumentów przy załadunku i rozładunku
  • Dostarczanie surowców na linię
  • Odbiór niezużytych surowców z linii
  • Odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów
  • Kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie min. Zawodowe
  • Znajomość SAP (zakres dla użytkownika skanera)
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym
  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowy

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną szansę na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Zapraszamy do aplikowana za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy