Oferta pracy

Pracownik magazynu

ESA logistika

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac magazynowych, np. rozładunku i załadunku towarów, przygotowanie komponentów oraz wydawanie ich z magazynu

  • Kompletacja towaru

  • Obsługa regałów wysokiego składu

  • Przygotowanie i czynny udział w inwentaryzacjach

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP i p.poż. oraz innych procedur i instrukcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ponadpodstawowe

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT - jeżeli nie masz uprawnień chętnie pomożemy Ci je zdobyć!

  • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie oraz obsługa skanera

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę (wstępnie na okres próbny)

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej Medicover, karta przedpłacona z okazji świąt BN w ramach ZFŚS)

  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz zdobycia uprawnień na operatora wózków widłowych

  • Comiesięczna premia 11,11% wynagrodzenia zasadniczego

  • Praca w systemie 3 zmianowym lub 4 zmianowym

  • Radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole, współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL w Polsce i na świecie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycji drogowej (Kraków, Gliwice), spedycji morskiej i lotniczej (Piaseczno), transportu specjalnego oraz magazynowe w Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie, Radomiu, Żyrardowie, Dobrej, Mszczonowie, Poznaniu i Emilianowie.

Przewiń do profilu firmy