Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynu Reklamacji

Harmann Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

W związku z dynamicznym rozwojem firma | Harmann Polska Sp. z o.o. | producent i wyłączny przedstawiciel marki Harmann Ventilatoren w Polsce, dostawca szerokiej gamy urządzeń i systemów wentylacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków Wschód (Kokotów)
Nr ref.: DR/06/19

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towaru trafiającego do serwisu
  • weryfikacja urządzeń przyjętych na reklamacje
  • wstępna ocena stanu urządzeń trafiających do serwisu
  • rozpatrywanie reklamacji
  • weryfikacja zasadności zwrotów
  • przygotowanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów,
  • sporządzanie protokołów serwisowych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • "zacięcie" techniczne (elektryk, elektrotechnik, automatyk)
  • znajomość zagadnień związanych z warunkami gwarancji i rękojmi
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, asertywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • stałą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne