Oferta pracy

Pracownik Magazynu Reklamacji

Media Expert

Jędrzejowska 45

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowa weryfikacja towaru

  • orzygotowanie dokumentów magazynowych wg. wytycznych Magazynu Reklamacji

  • postępowanie zgodnie z przepisami BHP

  • współpraca z dostawcami i serwisami, nawiązywanie partnerskich relacji

Nasze wymagania

  • motywacja, sumienność i zaangażowanie

  • kreatywność przy tworzeniu zmian w procesach magazynowych

To oferujemy

  • gwarantujemy Ci rozwój zawodowy oraz wsparcie w trakcie wdrożenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • dwuzmianową pracę od poniedziałku do piątku

  • premię za efektywność pracy

  • premię frekwencyjną

  • premię za wypracowany staż pracy

  • wydłużoną przerwę w czasie pracy

  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych

  • karty podarunkowe

  • obiad za 1 zł w trakcie pracy

  • transport do i z pracy firmowym autobusem

  • bezpłatny voucher na kanapki i napoje

  • możliwość przeszkolenia do obsługi wózków unoszących, podnośników nożycowych

  • organizację spotkań pracowniczych np. Wigilia, Strefa Kibica

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy