Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Sokołów S.A. Oddział w RobakowieO firmie

Sokołów S.A. Oddział w Robakowie

Poznańska 14

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, przekazywanie towaru na inny dział;

  • Kontrolowanie zamówień, prawidłowe rozmieszczanie produktów na Magazynie

  • Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami;

  • Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych;

  • Kontrola produktów pod względem jakościowym;

  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;

  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • książeczka z ważnymi badaniami sanitarno – epidemiologicznymi

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • premię uznaniową i akordową

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • stołówka firmowa z bezpłatnymi posiłkami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do współpracy kandydatów, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania, są osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Cenimy umiejętność pracy w zespole.

Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane.

Oferujemy pracę w stabilnym i ambitnym zespole.

Zapewniamy fachową pomoc i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.