Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

AUTARKES Bartłomiej ŚwierczyńskiO firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Baczyńskiego 9
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

AUTARKES Bartłomiej Świerczyński

Baczyńskiego 9

Rzeszów

AUTARKES jest wschodzącą gwiazdą w branży handlu artykułami metalowymi. Cały czas się rozwijamy i rośniemy aby móc zaoferować najwyższą wartość dla naszych klientów.

Pracownik magazynu będzie sprawował pieczę nad procesami logistycznymi i dbał o prawidłową organizację pracy na magazynie. Ważnym elementem pracy będzie ulepszanie procesów i poszukiwanie bardziej efektywnych działań. Z czasem możliwość awansu.

Obowiązki:

  • konfekcjonowanie i pakowanie zamówień ;
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru ;
  • dostarczanie towaru bezpośrednio do klientów ;
  • ulepszanie procesów logistycznych i magazynowych.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy oraz skrupulatność ;
  • sprawność manualna i samodzielność w działaniu ;
  • pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania ;
  • doświadczenie w pracy na magazynie i uprawnienia na wózek widłowy mile widziane ;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę ;
  • konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym ;
  • możliwość szybkiego awansu  i rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne