Oferta pracy

Pracownik Magazynu Samoobsługowego (3/4 lub 1/2)

IKEA Retail, Lublin

Aleja Spółdzielczości Pracy 86

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • odbierać dostawy asortymentu IKEA,

  • kompletować zamówienia dla klientów,

  • udzielać pełnej informacji o produktach IKEA (dostępność i lokalizacja artykułów),

  • układać lub rozładowywać towar na terenie magazynu i sklepu – ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu,

  • pracować w trybie zmianowym – m.in. w godzinach nocnych, w soboty oraz niedziele handlowe.

  • analizować i planować rozmieszczenie towaru w obszarze magazynu

  • wspólnie z liderami poszukiwać praktycznych rozwiązań logistycznych

Nasze wymagania

  • szukasz stabilnego zatrudnienia na dłużej,

  • masz gotowość do pracy fizycznej,

  • jesteś zorganizowany/zorganizowana,

  • lubisz pracę z ludźmi,

  • jesteś zainteresowany rozwojem w branży logistycznej,

  • chętnie podejmujesz inicjatywę,

  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT (mile widziane).

To oferujemy

  • umowę o pracę na 3/4 lub 1/2 etatu,

  • dodatek w wysokości 6 zł brutto za każdą godzinę pracy w porze nocnej,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Praca w IKEA to nie tylko nasze codzienne zadania – a Ciebie nie określa tylko to, co masz w swoim CV! Dla nas to, kim jesteś i jakimi wartościami kierujesz się na co dzień, znaczy więcej od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.