Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

ONTEX POLSKA SP Z O O

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców

  • Wystawianie dokumentów przy załadunku i rozładunku

  • Dostarczanie surowców na linię

  • Odbiór niezużytych surowców z linii

  • Odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów

  • Kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Zawodowe

  • Znajomość SAP (zakres dla użytkownika skanera)

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym UDT

  • Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Ontex jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Jesteśmy największym producentem materiałów higienicznych w Europie i piątym na świecie. Prowadzimy dystrybucję w ponad 110 krajach za pośrednictwem wiodących sprzedawców detalicznych, a także pod naszymi markami własnymi.

W Polsce spółka posiada 2 lokalizacje: Zakład Produkcyjny w Radomsku oraz Biuro Sprzedażowe w Warszawie. Fabryka w Radomsku została uruchomiona w 2018 roku. Jest to przyjazny dla środowiska obiekt, którego produkty są oznaczone zielonym certyfikatem energetycznym. Ontex kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery, której fundamentem jest zaufanie i partnerstwo.

Wciąż się rozwijamy. W październiku 2021r. rozpoczęliśmy rozbudowę Zakładu w Radomsku, co w okresie od stycznia 2022 roku do czerwca 2023 roku pozwoli nam stworzyć 200 nowych miejsc pracy. Procesy rekrutacyjne na nowe stanowiska pracy już wystartowały.

Przewiń do profilu firmy