Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lyreco
    Międzynarodowy koncern obecny w 42 krajach na 4 kontynentach dostarczający rozwiązania i wyposażenie miejsc pracy

    Do Naszego Zespołu poszukujemy obecnie

    Pracownika Magazynu
    Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)
    (Lyreco posiada własną, bezpłatną komunikację BUS z Warszawą, Pruszkowem i Brwinowem)

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe powyżej 3 tys. PLN brutto
    • Sukcesywny wzrost wynagrodzenia podstawowego uzależniony od stażu pracy w Spółce
    • Miesięczny system premiowy (do 400 PLN brutto)
    • Program udziału w zyskach Spółki
    • Pracę w systemie zmianowym (w godzinach 7 - 23)
    • Szkolenia kompetencyjne
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
    • Pakiety: medyczny (finansowany przez pracodawcę) i sportowy (współfinansowany przez pracodawcę)
    • Możliwość wykupienia dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach

    Zakres obowiązków:

    • Fizyczne przemieszczanie towarów w magazynie
    • Uczestniczenie w inwentaryzacjach magazynowych
    • Kompletowanie zamówień
    • Sortowanie paczek, budowa palet oraz zabezpieczanie wysyłanego towaru
    • Przyjmowanie towaru na stan magazynowy

    Wymagania:

    • Ogólna znajomość zasad funkcjonowania magazynu
    • Mile widziane uprawnienia operatora wózka jezdnego
    • Odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w kwestionariuszu rekrutacyjnym dla potrzeb powyższego procesu rekrutacji prowadzonego przez Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, ul. Sokołowska 33, 05-806 Komorów zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015. poz. 2135 z zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych i ich poprawiania.