Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

AS DYSTRYBUCJA sp. z o.o.

3 2004 000 brutto / mies.
  • Rudna 14, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rudna 14

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru od dostawców, sprawdzenie zgodności dostawy

  • rozkładanie towaru w magazynie

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem/specyfikacją wysyłkową

  • przygotowywanie towaru do pakowania

  • pakowanie towaru

  • zabezpieczenie towaru przewidzianego do wysłania przed uszkodzeniem

  • wydawanie towaru

  • kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera

  • znajomość posługiwania się wózkiem paletowym

  • znajomość zasad gospodarowania towarami na magazynie

  • znajomość zasad współpracy z kurierami

  • wykształcenie min. zawodowe

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć przyuczenia

  • mile widziana znajomość systemów komputerowych do obsługi magazynu

To oferujemy

  • praca w firmie handlowo-dystrybucyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • praca w ambitnym i dynamicznym zespole

  • przyjazna atmosfera w relacji pracownik - szef

O nas

Firma dystrybucyjna oferująca ręczne urządzenia dla branży budowlanej oraz prowadząca sprzedaż internetową środków higieny osobistej.