Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

SYBILLA WOJCIECHOWSKA ProKarm

21,0027,00 brutto / godz.
  • Mikołaja Reja 9, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, Oferujemy pracę stale, weekendy odciążają tygodnie.
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Mamy póki co dwie zmiany, dążymy do usprawnienia procesów i zrobienia trzech zmian.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Mikołaja Reja 9

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Kompletacja i pakowanie zamówień dla klienta

  • Przygotowanie i obróbka towarów pod zamówienia

  • Działania wspierające związane ze stanowiskiem

  • Przygotowywanie przesyłek do transportu

  • Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach magazynowych

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • Pomaganie paniom w cięższych rzeczach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność i bardzo dobra umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i chęć do pracy

  • Czystość dla nas to podstawa

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Chęć dołączenia do fajnego zespołu

  • Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki nowych rzeczy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Opieka medyczna

  • Wynagrodzenie w zależności od zaangażowania

  • Przyjazna atmosfera

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca w rozwijającej się firmie

O nas

Nasza firma jest znanym i cenionym producentem pokarmów żywych, mrożonych i suszonych, zarówno dla branży zoologicznej jak i wędkarskiej.

Zaopatrujemy wiele ważniejszych hurtowni i sklepów branżowych w naszym kraju

ale mamy również grono wiernych klientów poza jego granicami.

Naszą specjalnością są mrożone pokarmy dla rybek, tak zwane „blistry”,

a także pokarmy żywe, z którymi niejednokrotnie nasi wędkarze zajmowali czołowe miejsca na przeróżnych Zawodach i Mistrzostwach Wędkarskich, w tym Polski i Świata. Zapraszamy!