Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu Sosnowiec

Pharmalink Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie dostaw;
  • Kompletacja zleceń wg dokumentu WZ;
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • Praca w systemie 2-zmianowym; godz. 3-11, 11-19;
  • Postępowanie według standardów i procedur obowiązujących w firmie;
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dokładności, sumienności i rzetelności;
  • Dyspozycyjności do pracy 2-zmianowej;
  • Umiejętności szybkiego uczenia się.

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Cykl szkoleń przygotowujących do pracy;
  • Opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego;
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę);
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • pikniki rodzinne
  • Ubezpieczenie lekowe

Pharmalink Sp. z o.o.

Pharmalink spółka należąca do Pelion S.A.* jest wyspecjalizowanym operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie zarządzania, obsługi magazynowej i dystrybucji leków w branży farmaceutycznej.

* Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

Pracownik Magazynu Sosnowiec, Sosnowiec