Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu - Sprzedawca: płytki ceramiczne/panele podłogowe

NEXTERIO sp. z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień – w tym przygotowanie i wydawanie klientom zakupionych przez nich towarów oraz zamówień internetowych

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów

  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej, wprowadzanie dostaw

  • kontrolowanie towarów w czasie dostaw

  • gospodarowanie zasobami magazynowymi w magazynie

  • współpraca z firmami kurierskimi i kompletowanie zamówień kurierskich

  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów

  • dbanie o prawidłowy obrót dokumentacji zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o prezencję sklepu oraz prawidłowo działającą gospodarkę magazynu

Nasze wymagania

  • jesteś osobą lubiącą pracę z klientem

  • jesteś osobą potrafiącą działać zespołowo

  • jesteś osobą pragnącą się rozwijać

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę

  • wysokie i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • premię uzależnioną od wyników sklepu

  • możliwość awansu, stały rozwój

  • realny wpływ na swój comiesięczny harmonogram pracy

  • świetną atmosferę

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, na preferencyjnych warunkach

Sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET NEXTERIO oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów jak również podłóg laminowanych, winylowych i deski drewnianej. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej, do której należą m.in. Opoczno, Cersanit, Barlinek, Komfort.

Przewiń do profilu firmy