Pracownik magazynu sprzętu budowlanego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa Cramo - europejski lider w dziedzinie usług najmu maszyn i urządzeń skierowanych do firm budowlanych, przemysłowych, odbiorców indywidualnych oraz podmiotom należących do sektora publicznego w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
SER/WWA/02/018/15

Opis stanowiska

  • Pakowanie, załadunek i rozładunek przesyłek paletowych i paczkowych
  • Organizacja transportu maszyn i części w sposób efektywny i racjonalny
  • Sporządzanie listów przewozowych
  • Obsługa programu magazynowego
  • Wprowadzanie danych dotyczących wysyłek oraz statusu obsługiwanych urządzeń do programu komputerowego
  • Przeprowadzanie podstawowego serwisu drobnych maszyn budowlanych
  • Prowadzenie inwentaryzacji

Oczekiwania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Pracowitość i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej organizacji,
  • prywatna opieka medyczna i pakiet socjalny w tym karta multisportu,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Cramo sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.