Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

TIGER Coatings Poland Sp. z o. o.O firmie

4 2005 000 brutto / mies.
  • Słoneczna 42A
    Stara Iwiczna (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

TIGER Coatings Poland Sp. z o. o.

Słoneczna 42A

Stara Iwiczna (pow. piaseczyński)

Została założona w 1930 roku jako firma produkująca farby, dziś TIGER Coatings jest międzynarodową firmą rodzinną z 8 zakładami produkcyjnymi, 3 centrami badawczo-rozwojowymi oraz siecią sprzedaży w około 50 krajach na świecie. Wysokiej jakości rozwiązania do powlekania powierzchni firmy TIGER – farby proszkowe i tusze cyfrowe do przemysłowych systemów druku – zapewniają zachowanie wysokiej jakości w długim okresie czasu. Stosowane są na całym świecie do powlekania elewacji budynków, okien, felg samochodowych, mebli, lodówek, maszyn itp.

Twoja praca na stanowisku magazyniera | Co będziesz robił:

  • Kompletacja towaru, organizacja dostaw, wysyłek oraz zwrotów
  • Przyjmowanie i rozkładanie dostaw z magazynu centralnego
  • Współpraca z zespołem obsługi klienta
  • Dbanie o czystość i porządek na magazynie
  • Wprowadzanie transakcji magazynowych do naszego systemu ERP
  • Inne obowiązki zgodnie z przydziałem

Twoje umiejętności | Kogo potrzebujemy

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako magazynier
  • Umiejętność efektywnego organizowania i ustalania priorytetów w codziennych obowiązkach (czasami pod presją czasu)
  • Pozytywne i pełne szacunku nastawienie do pracy samodzielnej i zespołowej
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Zaangażowanie
  • Dokładność
  • Odpowiedzialność

Oferujemy pracę w polskim oddziale międzynarodowej firmy będącej jednym z liderów w swojej branży oraz:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy w miłej i kameralnej atmosferze
  • Refundacja kosztu prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie kart Multisport
  • Stabilność zatrudnienia i warunków pracy
  • Praca jednozmianowa w godzinach 8:30 - 16:30

Ogłoszenie archiwalne