Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

KLEEN-TEX

  • Suchedniów

    Suchedniów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych na stan magazynu

  • Pomoc w rozładunku i załadunku wyrobów gotowych

  • Pakowanie palet i paczek

  • Przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki

  • Obsługa komputera

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Uprawnienia na wózki widłowe

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako magazynier

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Rozwój kariery poprzez profesjonalne szkolenia

  • Bardzo dobre zaplecze socjalne.

KLEEN-TEX

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko: Pracownik Magazynu

Przewiń do profilu firmy