Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu Surowców

KŁOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

  • Piekarnicza 5, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Piekarnicza 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Utrzymywanie stanowiska w należytej czystości.

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy przy pakowaniu towaru,

  • Doświadczenie w pracy na magazynie wraz z obsługą wózka widłowego wysokiego składowania,

  • Sumienność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność ,uprzejmość i kultura osobista,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem,

  • Dodatkowo wymagana jest książeczka sanepidowska (sanitarno -epidemiologiczna).

To oferujemy

  • Pracę w pomieszczeniach wentylowanych,

  • Pracę na nowym sprzęcie magazynowym,

  • Pracę z przyjaznym systemem informatycznym,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z 32-letnią tradycją piekarsko – ciastkarską,

  • Pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,

  • Wsparcie doświadczonego trenera oraz kierownika podczas wykonywania swoich obowiązków,

  • Rabat w wysokości 25% na zakupy w naszych piekarniach i sklepach,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet Medyczny,

  • Bardzo dobre warunki socjalne,

  • Odzież firmową,

  • Spotkania wigilijne, wyjazdy integracyjne, konkursy pracownicze,

  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii pracowniczych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających

się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.

Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem.

Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU SUROWCÓW - praca w systemie porannym i popołudniowym.

Przewiń do profilu firmy