Oferta pracy

Pracownik magazynu

BOSTONO firmie

BOSTON

Różana 3

Swarzędz

Firma zajmująca się sprzedażą armatury sanitarnej poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • dbanie o porządek magazynu,
  • pakowanie zamówień,
  • odbiór zamówień,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • drobne naprawy,

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • motywacja do pracy,
  • pracowitość ,
  • zaangażowanie,
  • dokładność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy