Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

KRAUSE Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,

  • kompletowanie i pakowanie towaru,

  • relokacja towaru,

  • współpraca z działem produkcji,

  • załadunek oraz rozładunek towaru,

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP,

  • cykliczna kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • uprawnia UDT do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (II zmiany),

  • zapał do pracy,

  • punktualność, sumienność i uczciwość,

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • premie za brak absencji,

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

  • pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

KRAUSE Sp. z o.o.

Jesteśmy renomowanym producentem drabin, pomostów i rusztowań jezdnych do różnorodnych zastosowań. Możemy poszczycić się ponad 120-letnią tradycją w produkcji unikalnych rozwiązań ułatwiających pracę na wysokości użytkownikom indywidualnym, jak również profesjonalistom wielu branż. W tym czasie nasza firma rozwijała się niezwykle dynamicznie, tworząc obecnie grupę przedsiębiorstw działających na rynku międzynarodowym.

Oferujemy innowacyjne, w pełni funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, o niepodważalnej jakości wykonania, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy. Wszystkie produkty poddawane są najsurowszym badaniom jakościowym, prowadzonym w naszych wewnętrznych laboratoriach.

Przewiń do profilu firmy