Oferta pracy

Pracownik magazynu

Sanistal Sp. z o.o. O firmie

Sanistal Sp. z o.o.

Gryfińska 44

Szczecin

SANISTAL – Sp. o.o.

Dostawca profesjonalnych narzędzi, maszyn i artykułów technicznych
zatrudni:
PRACOWNIKA MAGAZYNU

ZADANIA:

  • Załadunki i rozładunki towaru.
  • Przyjmowanie dostaw.
  • Magazynowanie towarów na regałach wysokiego składowania.
  • Kompletacja wysyłek.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy

OCZEKIWANIA:

  • Skrupulatność , dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku magazynier (mile widziane)
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość obsługi komputera
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat B

PROPOZYCJA:

  • Samodzielna i odpowiedzialna praca wspierana przez doświadczony i przyjazny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę)
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w stabilnej firmie

Aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy