Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu

mycs Sp. z o.o.O firmie

mycs Sp. z o.o.

Cynkowa 12

Szczecin

MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

MYCS jest firmą zajmującą się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych. Chcąc stać się potentatem na rynku meblarskim i mistrzem w procesach logistycznych, szukamy pełnych pasji ludzi, którzy nie chcą pracować w korporacyjnych strukturach. Dołącz do naszego zespołu!
Do naszego biura, zlokalizowanego w Szczecinie-Trzebusz (okolice Dąbia) przy ulicy Cynkowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rozładunek towaru
  • pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw i lokowanie ich w magazynie
  • dbanie o estetyczny wygląd pakowanych paczek
  • wprowadzanie list wysyłkowych do systemów firm kurierskich
  • realizacja dodatkowych zadań związanych z pracą na magazynie

Oczekiwania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT
  • zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
  • dokładność i umiejętność estetycznego pakowania produktów
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Dołącz do MYCS i:

  • otrzymuj atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3745 brutto)
  • korzystaj z darmowej opieki medycznej oraz całodziennego wyżywienia ( All inclusive :) )
  • zapewniamy bezpłatny dojazd z Dąbia
  • pracuj na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu, okres próbny jedynie 2 miesiące!
  • podejmuj się realizacji interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie
  • bądź częścią stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy
  • pracuj w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez mycs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest mycs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne