Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu

MYCS Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek towaru

  • pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki

  • przyjmowanie dostaw i lokowanie ich w magazynie

  • dbanie o estetyczny wygląd pakowanych paczek

  • wprowadzanie list wysyłkowych do systemów firm kurierskich

  • realizacja dodatkowych zadań związanych z pracą na magazynie

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT

  • zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy

  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet)

  • dokładność i umiejętność estetycznego pakowania produktów

  • dyspozycyjność

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • otrzymuj atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3745 brutto)

  • korzystaj z darmowej opieki medycznej oraz całodziennego wyżywienia ( All inclusive :) )

  • zapewniamy bezpłatny dojazd z Dąbia

  • pracuj na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu, okres próbny jedynie 2 miesiące!

  • podejmuj się realizacji interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie

  • bądź częścią stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy

  • pracuj w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

MYCS Sp. z o.o.

MYCS oznacza tworzenie mebli, które kochasz - dokładnie takich, jak chcesz!

MYCS jest firmą zajmującą się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych. Chcąc stać się potentatem na rynku meblarskim i mistrzem w procesach logistycznych, szukamy pełnych pasji ludzi, którzy nie chcą pracować w korporacyjnych strukturach. Dołącz do naszego zespołu!

Do naszego biura, zlokalizowanego w Szczecinie-Trzebusz (okolice Dąbia) przy ulicy Cynkowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy