Oferta pracy

Pracownik Magazynu

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towarów

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • Odpowiednie składowanie towarów zgodnie z zasadami ich przechowywania

  • Kompletacja zamówień

  • Prace magazynowe

  • Wspieranie innych działów magazynu

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (Magazyn otwarty jest w godzinach 06:00-21:00)

  • Sumienność, uczciwość oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki (codziennie dostarczamy tysiące produktów do klientów na całym świecie)

  • Dobra organizacja pracy własnej i chęć brania udziału w doskonaleniu obecnych procesów

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Magazynie, znajomość systemów magazynowych (praca ze skanerami, system WMS-AX) oraz uprawnienia UDT

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat

  • Przejrzyste zasady wynagradzania zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży.

  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Wsparcie pozostałych członków zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • imprezy integracyjne

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji.

Zatrudniamy ponad 200 pracowników, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii. Centrum Dystrybucyjne, w którym mieści się nasz Magazyn wysokiego składowania oraz Produkcja znajdują się w nowej hali w Panattoni Park (Załom). Realizujemy politykę równych szans w zatrudnieniu, również osób niepełnosprawnych.

Przewiń do profilu firmy