Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Grupa FIEGE Polska

3 4004 100 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,

  • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,

  • obsługa zwrotu zamówień,

  • obsługa narzędzi elektronicznych (skaner i komputer),

  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • nie wymagamy od Ciebie doświadczenia,

  • praca na tym stanowisku oznacza pracę w dynamicznym i zróżnicowanym zespole,

  • szukamy sumiennych, odpowiedzialnych i energicznych osób, które chcą stać się częścią naszego zespołu na dłużej,

  • nie stawiamy barier - zatrudniamy osoby w różnym wieku.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w systemie zmianowym, 5 dni w tygodniu),

  • nawet do 4100 zł brutto miesięcznie (w tym podstawa + premia i możliwe dodatki),

  • darmowy transport do i z pracy (z ponad 60 miejscowości),

  • bezpłatną prywatą opiekę medyczną oraz dofinansowane ubezpieczenie na życie,

  • darmowe obiady w naszej kantynie,

  • dodatkowe 2 dni urlopu i dofinansowanie do wakacji,

  • możliwość nauki i rozwoju w ramach Akademii Rozwoju FIEGE (kursy, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),

  • kartę sportową/kartę podarunkową/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WITAJ W FIEGE!

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. Od niemal 150 lat rozwijamy światową logistykę. Z naszych innowacyjnych rozwiązań́ korzystają znane, europejskie i światowe marki m.in.: Pirelli, Opel, Nestle, LG, Sephora i Deichmann. FIEGE zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 osób.

CO NAS ŁĄCZY Z ZALANDO?

Potrzeba pracy sporej grupy osób, aby modne ubrania i dodatki trafiły do klientów największego w Europie sklepu internetowego Zalando, z którym FIEGE współpracuje od wielu lat. To między innymi dzięki naszej codziennej pracy Zalando gwarantuje ponad 19 milionom swoich klientów w Europie obsługę zamówień na najwyższym poziomie i przede wszystkim na czas!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Gardno k. Szczecina