Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynu

MOMOX Polska Sp. z o. o.

3 5003 800 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towaru

  • kontrola jakości produktów (w zależności od lokalizacji)

  • wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy na dwie zmiany

  • umiejętność obsługi komputera

  • zaangażowanie

  • doświadczenie w branży logistycznej mile widziane

To oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową

  • premię frekwencyjną i jubileuszową

  • dodatek stażowy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • bezpłatny dojazd do, jak i po pracy do Szczecina dot. oddziałów w Stobnie i Przecławiu oraz dojazd po pracy do Szczecina dot. oddziału przy ul. Ziemowita 10b

  • perspektywę długotrwałej współpracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjną premię za polecenie pracownika

  • dodatkową opiekę medyczną "Medicover"

  • darmowe owoce każdego dnia

  • dobrze wyposażone kuchnie, które są do Twojej dyspozycji

  • przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Momox GmbH jest wiodącą firmą re-commerce w Europie. Kupujemy używane książki, artykuły medialne i odzież od osób prywatnych po stałej cenie. Po kompleksowej kontroli jakości artykuły są odsprzedawane za pośrednictwem naszych sklepów internetowych medimops i momoxfashion, jak również innych serwisów internetowych.

Od momentu założenia w 2004 roku prawie 20 milionów klientów kupiło ponad 220 milionów przedmiotów. W 2019 roku wygenerowaliśmy roczny obrót w wysokości 250 milionów euro. Jesteśmy największym na świecie sprzedawcą używanych towarów na Amazon i trzecim co do wielkości w serwisie eBay.

W Polsce znajdują się trzy oddziały w różnych lokalizacjach: Stobnie, Przecławiu i Szczecinie. We wszystkich trzech oddziałach pracuje u nas już prawie 800 osób!

Przewiń do profilu firmy