Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu

RED SNAKE sp. z o.o.O firmie

  • Mariana Rapackiego 1c
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

RED SNAKE sp. z o.o.

Mariana Rapackiego 1c

Szczecin

Red Snake sp. z o.o. to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE w Polsce. Podbijamy świat od 2015 roku i skupiamy dziś wokół siebie przeszło 200 dystrybutorów. Wyznajemy zasadę "Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o twoich klientów", dlatego  na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i ich rozwój. Nasze relacje z klientami opieramy na szczerości, zaufaniu i partnerstwie.

Poszukujemy do naszej drużyny osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Jeśli cenisz sobie pracę z ludźmi pełnymi pozytywnej energii do działania – u nas znajdziesz miejsce dla siebie!

Powierzymy Tobie następujące obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek towaru.
  • Kontrola ilościowa, oraz jakościowa przyjmowanego towaru.
  • Przygotowanie towaru do wysyłki.
  • Rozlokowanie towarów.
  • Wypełnianie dokumentacji magazynowej.
  • Czynny udział w procesach inwentaryzacyjnych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zmiany
  • Pozytywne nastawienie
  • Profesjonalizm

Dodatkowym atutem będą:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomość programów magazynowych

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie w wysokości 2 500 zł netto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dobrą atmosferę w zgranym i młodym zespole

Ogłoszenie archiwalne